Přeskočit na obsah

O Projektu

Královský statek je stavěn na půdorysu uzavřeného areálu, který je ideálním místem pro rodiny s mladými dětmi, kterým zajistí klid, bezpečí a soukromí. Součástí komplexu bude dětské hřiště určené pouze pro rezidenty a jejich návštěvy. Uvědomujeme si, že bezpečnost a soukromí hrají při rozhodování o výběru vlastního bydlení zásadní roli. Proto jsme Královská statek navrhli jako vzdušný prostor určený pouze pro vás.

Nabízíme bydlení ve vyšším standardu, který se týká použitých materiálů při výstavbě celého komplexu, tak při vybavení jednotlivých bytových jednotek. To vše za ceny, které jsou vzhledem k provedení optimální. Chceme nabídnout plnohodnotné bydlení, které splní vaše náročné očekávání. Dáváme k dispozici opravdový domov.

Na 11 tisících m² vzniká bytový komplex, samotné bytové domy nabídnou čistou podlahovou plochu 5000 m², stát budou na cca 2500 m², takže bude dostatek místa na vnitřní zeleň pro obyvatele rezidence.

Noví majitelé se mohou samozřejmě těšit na byty, a to ve třech objektech. Velikost bytů se pohybuje od malých garsonek až po byty o velikosti 85 m². Vybere si každý.

V okolí objektu se neplánuje další zástavba. Nastěhujete se do bytu uprostřed krásné přírody, která z místních lesů poskytne čistý vzduch, který zde bude napořád.

Hypotéka Férová hypotéka 3.49% Vlakové spojení Pouhých 500m od areálu
Rohlík.cz Nakupte si online každý den
Bezpečný areál Budete v naprostém bezpečí
Občanská vybavenost ZŠ, MŠ, zdravotní centrum, aj.

Vizualizace

Prezentace projektu

Standard projektu

Při plánování a realizaci staveb dbáme na kvalitu. Nevyužíváme nejlacinější materiály, se kterými se na stavbě dá ušetřit několik stovek tisíc korun, ale které v dlouhodobém horizontu prodraží vlastní nemovitost i o několik milionů na opravách a větších nutných rekonstrukcí. Zakládáme si na kvalitě, aby Váš domov byl díky kvalitní stavbě i Vaším domovem.