Přeskočit na obsah

Lokalita

Díky blízké poloze vlakového nádraží se do centra Prahy přesunete za 24 minut. Což je o minutu méně, než byste strávili v metru na trase Zličín – Florenc.

Budete bydlet na klidné straně obce. To vám zajistí, i díky uzavřenému komplexu, potřebný rodinný klid a bezpečí pro vaši rodinu. Samozřejmostí je mateřská a základní škola, pošta, kavárny, cukrárny nebo restaurace, využít můžete čerpací stanici, Zásilkovnu či ve vedlejší Hlásné Třebani AlzaBox. Nechybí ani důležité zdravotní středisko. Pro milovníky aktivního sportovního odpočinku je zde cyklostezka, po které se do Prahy dostanete za 25 – 36 kilometrů podle zvolené trasy. Dále na vás čeká splavná Berounka nebo sportovní areál. Sedm kilometrů odsud se nachází český Grand Canyon, lom Amerika, 10 kilometrů je to pak na vyhlídku v obci Svatý Jan pod Skalou, po 12kilometrové trase se ocitnete u Koněpruských jeskyní. Kdo miluje vodní radovánky, může využít berounský aquapark.

V obci naleznete plnou občanskou vybavenost včetně stomatologické ordinace, večerky, restaurací a mnoha dalšího. Potraviny vám sem zaveze Rohlík.

Příjemná lokalita, místní klid, několik málo kilometrů od dálnice D5. Západně od Prahy.

Bytový designér zdarma služby od Bonami
Vlakové spojení vlakem 500m od areálu
Rohlík.cz Nakupte si online každý den
Klidné prostředí Budete v naprostém bezpečí
Občanská vybavenost ZŠ, MŠ, zdravotní centrum, aj.
Aktivní využití Mnoho sportovních možností

Lom Amerika

Český Grand Canyon, který posloužil nejen jako umělecká kulisa pro mnoho filmů, ale který je oblíbenou turistickou destinací. Tyto scenérie budete mít nedaleko svého bydlení. Ideální na jednodenní výlety. Panorama, které se nikdy neokouká.

Koněpruské jeskyně

Přírodních krás není nikdy dost a v blízkosti vaše domova jich najdete plno. Jednou z nich jsou známé jeskyně, které jsou oblíbeným cílem rodinných výletů. Jedná se o nejdelší jeskyně v Čechách, které jsou staré desítky milionů let a nabízí unikátní výzdobu. Ty budete mít prakticky ve svém sousedství.

Aquapark Beroun

Pokud nepřeje počasí, můžete navštívit aquapark v nedalekém Berouně. Na své si zde přijdou celé rodiny. V zimních měsících můžete využít i zimní stadion. Sportovní a rekreační areál, kde si každý přijde na své.

Cyklostezka do Prahy

Zmrzlina v Praze a příjemný sportovní zážitek? Není problém skloubit obojí. Na trase už od 25 kilometrů se můžete projet až do Prahy. Téměř celou cestu pojedete po rovině a po asfaltu. Trasa je vhodná pro méně náročné a nabízí cestu krásnou přírodou.

Rekreační park Karlštejn

Nejen pro nejmenší je v obci rekreační park a safari. Potkat se můžete s velbloudy, bizony, nebo lamami. Hlavním tahákem jsou pak lvi a tygři. Součástí je relaxační zóny, díky které se může osvěžit přímo v Berounce. Do areálu můžete vzít i své domácí mazlíčky.

Golf Karlštejn

Golfový areál té nejvyšší úrovně přímo ve vašem sousedství. 16 jamek, skvělé zázemí, které řadí hřiště mezi nekrásnější v Evropě. Vy ho můžete mít v docházkové vzdálenosti. To vše s výhledem na ikonický hrad a uprostřed nerušené přírody. Dejte aktivně odpočinout nejen tělu, ale i duši.

Galerie

Představení projektu